Saddle Center - używane siodła Prestige
od 11:00 do 18:00

X-Breath D 16/33 SPRZEDANE

Siodło skokowe
0 zł / cena nowego siodła0 zł
Cena siodła używanego / Cena nowego siodła

Słuchając potrzeb jeźdźców i respektując konia weszliśmy w obszary nowe i nigdy wcześniej nie odkryte, a jakże potrzebne. Koncepcja ta znajduje dziś odzwierciedlenie w modelu X-breath która otwiera nową erę szycia siodeł z poszanowaniem wszystkich nam dostępnych innowacji. Koń i Jeździec połączony nowym narzędziem komunikacji o nowych parametrach i komforcie o którym tylko można było pomarzyć. Szyjemy, produkujemy i respektujemy. Rozpoczynanie nowych rozdziałów, otwieranie perspektyw i wieczna chęć udoskonalenia to nasza misja. X-breath to dzieło naszych oddanych, doświadczonych i poświęconych pracowników a oni są gwarancja rozwoju. Stworzyliśmy ultralekkie siodło, nawet o 8kg lżejsze od siodeł konkurencji. Futurystyczny design oraz liczne wloty powietrza gwarantują doskonałą wentylację dla grzbietu konia oraz ciała jeźdźca. W siedzisku umieszczono specjalne wycięcie na kość ogonową, dzięki któremu nigdy więcej nie poczujesz już bólu w tej części kręgosłupa.

TYP: Siodło skokowe
ROZMIAR: 16/33
KOLOR: czarny
ROK PRODUKCJI: 2018
STAN: wygląda jak nowe
DODATKOWE INFORMACJE:
POTRZEBUJESZ SIODŁA?
ZADZWOŃ: 784 970 857 (pon. - pt.: od 11.00 do 18.00)
LUB NAPISZ: kontakt@equishop.com

SADDLEFITTING

Posiadamy specjalistyczny i bogato wyposażony warsztat do pasowania siodeł oraz ich renowacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu. Gwaratujemy terminowość oraz satysfakcję klienta.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą serwisową, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług siodlarskich.

ZOBACZ POZOSTAŁE SIODŁA

Model Prestige Italia Joy Jumper powstał z myślą o najmłodszych jeźdźcach. Jest to siodło przeznaczone do ...

Olympia to model jednotybinkowy, z wełnianymi panelami. Siodło posiada uchwyt oraz tabliczkę na tylnim łęku. Tybinka ...

Renaissance M D - siodło skokowe wykonane ze skóry cielęcej, charakteryzujące się średnio-głębokim siedziskiem. ...