Saddle Center - używane siodła Prestige
od 09:00 do 17:00

NIGDY NIE RÓB TEGO SAM

Nie zawsze zmiana samego rozstawu łęku wystarczy aby mieć dopasowane siodło. Zmieniając sam rozstaw łęku, możesz spowodować utratę odpowiedniego balansu siodła, a to może doprowadzić do nierównomiernego rozkładu ciężaru. Poza tym możesz nieodwracalnie naruszyć konstrukcję samego siodła.

Bez odpowiednich narzędzi nie jesteś w stanie pobrać miary twojego konia, określić jego rozstawu łęku, punktu ciężkości itp.

Zakup siodła to poważna decyzja, to nieodłączny element pracy jeźdźca i konia, dlatego powinno być idealnie dopasowane i stwarzać optymalne warunki pracy.

Źle dopasowane siodło może wyrządzić wiele nieodwracalnych szkód i powodować takie zachowania jak:

  • Jednostronny brak posłuszeństwa
  • Usztywnienie
  • Rzucanie głową
  • Nieodpowiednie wygięcie
  • Odmowa skoku
  • Uciekanie po przeszkodzie i wiele innych.

Zdarza się, że konie zbyt długo pracujące pod nie pasującym siodłem nabierają nieodwracalnych nawyków, mogą po jakimś czasie nabawić się schorzeń wymagających konsultacji weterynarza, a nawet zostać wyeliminowane ze sportu.

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

pod numerem telefonu:
784 970 857

lub pisząc na adres e-mail: kontakt@equishop.com

SADDLE FITTING TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Głowną specjalnością firmy jest sprzedaż dopasowanych do końskiego grzbietu siodeł. Jesteśmy od lat związani z jednym producentem siodeł, firmą PRESTIGE ITALY, której produkty zyskały uznanie takich sław jak Ludger Beerbaum, Meredith Michaels Beerbaum, Christian Ahlman, Marco Kutscher i wielu innych.

Siodła Prestige są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zarówno konstrukcja wewnętrzna jak również skóra użyta do wykończenia każdego siodła, to przemyślany wybór.

Wszystkie siodła Prestige są bardzo wytrzymałe objęte dwuletnią gwarancją na skórę i dożywotnią na łęk.

A to wyłącznie dlatego, że siodła Prestige :

Dzięki takim możliwościom samego produktu, dodatkowo znajomością anatomii końskiego grzbietu i wiedzą zdobytą na szkoleniach prowadzonych przez profesjonalnych Saddle Fitterów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalną usługę i bardzo dobry produkt.

Taką usługę powinien zagwarantować każdy sprzedawca siodeł, niestety w rzeczywistości jest inaczej. Dlatego zanim zdecydujesz się zakupić siodło powinieneś mieć pewność że:

Takie usługi jak zmiana rozstawu łęku lub całego łęku powinien robić tylko przeszkolony Saddle Fitter w odpowiednio przystosowanym do tego miejscu i po wcześniejszym zobaczeniu końskiego grzbietu