Saddle Center - używane siodła Prestige
e-mail  kontakt@equishop.com|telefon  784 970 857
od 11:00 do 18:00

Equipe model EK 26 SPRZEDANE

Siodło skokowe
0 zł / cena nowego siodła0 zł
Cena siodła używanego / Cena nowego siodła

Siodło Equipe model EK 26 jest półgłębokim siodłem skokowym o profesjonalnym zastosowaniu. Jest to model wybierany przez najlepszych na świecie jeźdźców skokowych. Posiada carbonową terlicę stworzoną z karbonu, kevlaru i włókna szklanego. Są to komponenty gwarantujące niezwykłą wytrzymałość, lekkość, a przy tym pożądaną elastyczność. Terlica zastosowana w tym modelu jest nazywana dynamiczną, ponieważ podąża za ruchem konia oraz jeźdźca. Model ten charakteryzuje się, również szerokimi oraz płaskimi panelami o wypełnieniu lateksowym, między którymi jest duża przestrzeń co wpływa bardzo korzystnie na swobodę ruchu konia, a przy tym zmniejsza nacisk na jego grzbiet. Siodło zostało zaprojektowane w duchu tzw. close contact. Dzięki temu jeździec ma doskonały balans w każdym etapie skoku oraz ruchu konia, a jego środek ciężkości jest zawsze zlokalizowany blisko konia. Model EK 26 jest nowoczesną konstrukcją, wykorzystującą zaawansowane technologiczne rozwiązania oraz charakteryzującą się niepowtarzalnym designem.

TYP: Siodło skokowe
ROZMIAR: 17,5 N
KOLOR: tobacco
ROK PRODUKCJI: 2015
STAN: dostateczny
DODATKOWE INFORMACJE:
POTRZEBUJESZ SIODŁA?
ZADZWOŃ: 784 970 857 (pon. - pt.: od 11.00 do 18.00)
LUB NAPISZ: kontakt@equishop.com

SADDLEFITTING

Posiadamy specjalistyczny i bogato wyposażony warsztat do pasowania siodeł oraz ich renowacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu. Gwaratujemy terminowość oraz satysfakcję klienta.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą serwisową, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług siodlarskich.

ZOBACZ POZOSTAŁE SIODŁA

Versailles to siodło skokowe z siedziskiem o średniej głębokości. Wykonane z wysokiej jakości włoskiej skóry. Wersja ...

Roma VSD SPRZEDANE

Rabat cenowy0 zł / 0 zł

Roma VSD to siodło wszechstronne charakteryzujące się głębokim łękiem. Ponad to ma odpinaną poduszkę łydkową. ...

Model Prestige Italia Joy Jumper powstał z myślą o najmłodszych jeźdźcach. Jest to siodło przeznaczone do ...