Saddle Center - używane siodła Prestige
e-mail  kontakt@equishop.com|telefon  784 970 857
od 11:00 do 18:00

CWD 2Gs SPRZEDANE

Siodło skokowe
0 zł / cena nowego siodła0 zł
Cena siodła używanego / Cena nowego siodła

Siodło CWD 2Gs Semi-Deep Contact jest półgłębokim siodłem skokowym o profesjonalnym zastosowaniu. Jest to model wybierany przez najlepszych na świecie jeźdźców skokowych. Posiada kompozytową terlicę stworzoną z karbonu, kevlaru i włókna szklanego. Są to komponenty gwarantujące niezwykłą wytrzymałość, lekkość, a przy tym pożądaną elastyczność. Terlica zastosowana w tym modelu jest nazywana dynamiczną, ponieważ podąża za ruchem konia oraz jeźdźca. Siodło CWD 2Gs to jedyne na rynku siodło stworzone w tej technologii. Model ten charakteryzuje się, również szerokimi oraz płaskimi panelami o wypełnieniu lateksowym, między którymi jest duża przestrzeń co wpływa bardzo korzystnie na swobodę ruchu konia, a przy tym zmniejsza nacisk na jego grzbiet. Siodło zostało zaprojektowane w duchu tzw. close contact. Dzięki temu jeździec ma doskonały balans w każdym etapie skoku oraz ruchu konia, a jego środek ciężkości jest zawsze zlokalizowany blisko konia. Za wysoki komfort są, również odpowiedzialne żelowe wkładki w siedzisku. Model ten posiada aktywne klocki kolanowe, a także lekkie i bardzo wytrzymałe zamki puślisk wykonane z karbonu. Siodło jest wykonane w technologii RT gwarantującej swobodę ruchu łopatki. Model 2Gs jest nowoczesną konstrukcją, wykorzystującą zaawansowane technologiczne rozwiązania oraz charakteryzującą się niepowtarzalnym designm.

TYP: Siodło skokowe
ROZMIAR: 17/M
KOLOR: cognac
ROK PRODUKCJI: 2017
STAN: dobry
DODATKOWE INFORMACJE:
POTRZEBUJESZ SIODŁA?
ZADZWOŃ: 784 970 857 (pon. - pt.: od 11.00 do 18.00)
LUB NAPISZ: kontakt@equishop.com

SADDLEFITTING

Posiadamy specjalistyczny i bogato wyposażony warsztat do pasowania siodeł oraz ich renowacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu. Gwaratujemy terminowość oraz satysfakcję klienta.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą serwisową, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług siodlarskich.

ZOBACZ POZOSTAŁE SIODŁA

Elastic Professional jest siodłem skokowym zapewniającym maksymalną elastyczność i stabilność. Siodło przeznaczone ...

Paris SPRZEDANE

Rabat cenowy0 zł / 0 zł

Prestige Italy Paris to znany i ceniony na świecie przez jeźdźców model siodła skokowego. Wykonany z bardzo ...

Prestige Power Jump to klasyczny model siodła skokowego typu close contact. Jest wyposażone w bardzo miękkie i komfortowe ...